بررسی پکیج طراحی سایت ارزان؛ این پکیج به تازگی به خانواده پکیج های طراحی سایت آروکو اضافه شده است در این مقاله می خواهیم به بررسی پکیج طراحی سایت ارزان بپردازیم.

پکیج های طراحی سایت

قبل از شروع در رابطه با پکیج طراحی سایت ارزان بهتر است نگاهی به پکیج های طراحی سایت آرکو بیندازیم. پکیج های طراحی سایت آروکو به طور کل به دو دسته تقسیم می شود. شرکتی (پایابیز) و فروشگاهی (پایاشاپ) . پکیج های پایابیز دارای سه نسخه می باشد که ما در هر نسخه امکاناتی از ابتدایی ترین سطح که برای شروع هر کسب و کاری لازم است تا امکانات یک کسب و کار حرفه ای در این نسخه ها قرار دارد. پکیج پایاشاپ دارای دو نسخه می باشد که برای فروشگاه ها طراحی شده است.

آروکو در حال حاضر دارای ۶ پکیج است :

  1. پکیج طراحی سایت پایابیز ارزان
  2. پکیج طراحی سایت پایابیز پایه
  3. پکیج طراحی سایت پایابیز پیشرفته
  4. پکیج طراحی سایت پایابیز حرفه ای
  5. پکیج طراحی سایت پایاشاپ پایه
  6. پکیج طراحی سایت پایاشاپ پیشرفته

تمامی پکیج ها به غیر از پکیج طراحی سایت پایابیز ارزان شامل :

دامنه و هاست : ثبت دامنه های دات کام و… به صورت رایگان و هاست یک گیگ و دو گیگ با کیفیت و امنیت بالا رقابتی برای سئو می باشد.

طراحی قالب : قالب ها به صورت اختصاصی طراحی می شوند.

مشاهده آنلاین : به صورت آنلاین روند طراحی سایت را تا تکمیل پروژه می توانید مشاهده فرماید.

درج محتوا : درج محتوای اولیه به صورت رایگان انجام می شود.

آموزش : آموزش پنل مدیریت پس از راه اندازی سایت

گارانتی : یک سال گارانتی سورس سایت

پشتیبانی : به صورت تلفنی و ارسال تیکت

به صورت کلی پکیج ها بررسی شد برای اطلاعات بیشتر از هر پکیج و مقایسه آنها می توانید به بخش تعرفه ها و سربرگ پکیج ها مراجعه فرماید.

بررسی پکیج طراحی سایت ارزان

همانطور که از اسم پکیج مشخص است پکیج طراحی سایت ارزان می باشد. در خیلی ازموارد دیده شده پکیج های طراحی سایت ارزان در بازار بی کیفیت بوده زیرا به دلیل کاهش هزینه پکیج مجبور به استفاده از هاست های بی کیفیت و طراحان سایت ناشی شده اند.

مهمترین عامل برای ما در تمامی پکیج ها کیفیت و ارائه خدمات بی نقص است که پکیج طراحی سایت ارزان هم از این قاعده مستثنا نیست. تفاوت پکیج های ما در امکانات آنهاست نه در کیفیت آن.

امکانات پکیج طراحی سایت ارزان شامل :

طراحی قالب : قالب این سایت به صورت آماده می باشد و شما می توانید مرتبط با فعالیت خود یک قالب را انتخاب نماید. همان قالب برای شما بارگذاری خواهد شد.

دامنه و هاست : برخلاف تمامی پکیج ها که دارای هاست و دامنه می باشند برای این پکیج شما لازم است هاست و دامنه تهیه فرماید. توجه داشته باشید به دلیل اینکه این پکیج قدرت گرفته شده از CMS وردپرس می باشد هاستی با مشخصات پشتیبانی سایت وردپرسی تهیه فرماید یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید برای راهنمایی تهیه هاست.

تحویل و راه اندازی : بین ۴ ساعت تا ۴۸ ساعت کاری متغییر است.

آموزش : پس از راه اندازی CMS برای شما دو جلسه آموزش در نظر گرفته شده است تا به صورت کامل با پنل مدیریت سایت و همچنین پنل مدیریت قالب آشنا شده و بتوانید خودتان سایت را مدیریت نماید.

گارانتی و پشتیبانی : این پکیج متاسفانه هیچ گونه خدمات گارانتی و پشتیبانی ندارد و پس از تحویل پنل مدیریت از عهده آروکو خارج است.

قیمت پکیج طراحی سایت ارزان

قیمت پکیج طراحی سایت ارزان ۳۹۰ هزار تومان شامل

  1. راه اندازی وردپرس بر روی هاست
  2. بارگذاری قالب وردپرس
  3. آموزش پنل مدریت وردپرس (یک جلسه)
  4. آموزش پنل مدیریت قالب (یک جلسه)

طریقه سفارش پکیج طراحی سایت ارزان

سفارش پکیج طراحی سایت ارزان به صورت آنلاین می باشد اگر تمایل دارد پکیج طراحی سایت ارزان را سفارش دهید می توانید از منو به قسمت تعرفه ها رفته و سربرگ پکیج ها را انتخاب نماید سپس پکیج طراحی سایت پایابیز ارزان را سفارش دهید.

اگر خواهان حذف برخی از موارد در پکیج هستید می توانید از منو به قسمت تعرفه ها رفته و بر روی سربرگ مکمل ها کلیک کنید. برای مثال اگر تنها خواهان آموزش پنل مدیریت CMS هستید می توانید آن را به تنهایی سفارش دهید و یا چند مورد را به انتخاب خودتان سفارش دهید.

اگر سوال های دیگری دارید می توانید از قسمت تماس با ما آن را با کارشناسان ما مطرح نماید.

منبع » آکادمی آروکو